top of page

Cenne relacje

Firmy i instytucje z wielu różnych branż wybrały nas jako zaufanego partnera w dziedzinie IT. Dowiedz się więcej o tym, jak pracujemy.

Zaufany partner IT Twojej firmy

Realizujemy usługi IT dla klientów krajowych i międzynarodowych. Nasze usługi świadczymy z biura w Warszawie oraz za pomocą mobilnych inżynierów, co daje nam zasięg ogólnopolski i globalny. Jako firma spełniająca wymogi ISO/IEC 27001 gwarantujemy bezpieczeństwo informacji, szeroką wiedzę technologiczną i rozwiązania dopasowane do potrzeb biznesowych naszych klientów.

 

Przekazanie nam w opiekę informatyki pozwala w 100% odciążyć Państwa od problemów i skupić się na bieżącej działalności firmy.

 

Pasjonujemy się IT i cały czas poszerzamy swoją wiedzę oraz umiejętności. Postawione cele traktujemy poważnie i pracujemy tak, aby je realizować. Przede wszystkim jednak jesteśmy ludźmi i pracujemy z ludźmi. Dlatego z szacunkiem i lojalnością traktujemy naszych klientów, siebie nawzajem oraz parterów biznesowych. Stawiamy na zdrowy rozsądek i otwartą komunikację. 

Jak pracujemy?

Powierzenie nam opieki informatycznej wiąże się z przekazaniem nam dostępów administracyjnych. To jednak działanie końcowe. Wcześniej następuje omówienie oczekiwań, audyt bezpieczeństwa, na podstawie którego przygotowujemy procedury, Plan IT dla Twojej firmy oraz Politykę Bezpieczeństwa IT. Następnie uzgadniamy czasy reakcji a efektem finalnym jest przejęcie przez nas odpowiedzialności za obsługę informatyczną.

Analiza & przegląd

Pierwszym zadaniem jakie wykonujemy jest analiza i przegląd zerowy obecnego stanu IT oraz oczekiwań Biznesu wobec IT. Wynikiem tych działań  jest opracowanie procedur, Planu IT oraz Polityki bezpieczeństwa Twojej firmy.​

Wdrożenie 

Utrzymanie & rozwój

Krok drugi to realizacja zadań z punktu pierwszego i przejęcie odpowiedzialności za obsługę informatyczną w Twojej firmie. 

Na tym etapie świadczymy codzienne wsparcie dla użytkowników, administrujemy i zarządzamy Twoim IT. Cyklicznie raportujemy naszą pracę i rekomendujemy innowacje techniczne które wpłyną korzystnie na Twój biznes. Wierzymy, że IT dla dla Biznesu. 

bottom of page